خدمات صرافی فارابی

کامل ترین خدمات صرافی، خرید و فروش ارز، خرید و فروش سکه و شمش طلا

خرید و فروش اسکناس

شرکت صرافی رحمان بابازاده و شرکاء به امر تامین ارز از طریق بازار متشکل ارزی و یا مشتریان اقدام و سپس براساس کارمزدهای مصوب بانک مرکزی ج.ا.ا اقدام به فروش و عرضه ارزهای موجود می نماید . در حال حاضر این صرافی در زمینه خرید و فروش اسکناس های یورو ؛ دلار و درهم فعال می باشد.

خرید و فروش حواله

شرکت صرافی رحمان بابازاده و شرکاء در چارچوب قوانین و مقررات ارزی بانک مرکزی ج.ا.ا نسبت به تامین ارز از طریق سامانه های نیما و سنا اقدام و به واردکنندگان مجاز دارای گواهی ثبت آماری در کلیه گروه های کالایی ارائه می نماید . از سوی دیگر به منظور تسهیل تبدیلات ؛ نقل و انتقالات ارزی در چارچوب مقررات همواره سعی بر آن دارد تا با برقراری ارتباطات موثر و دوسویه با کارگزاران معتبر و قابل اطمینان در این عرصه ، حوزه فعالیت شرکت را گسترش دهد .در حال حاضر این صرافی دارای کارگزاران معتبر در اروپا ، چین ، هنگ کنگ، امارات متحده عربی، ترکیه و … می باشد و به صورت نامحدود امکان دریافت و پرداخت ارز وجود خواهد داشت .

خدمات کارگزاری و مدیریت وجوه نقد در خارج از کشور

این صرافی با اعتبارسنجی و ارتباط با کارگزاران فعال و قابل اعتماد در اروپا ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، چین و هنگ کنگ می تواند نسبت به دریافت و مدیریت وجوه ارزی صادرکنندگان اقدام نماید. این موضوع می تواند گروه گشای مشکلات چگونگی دریافت و پرداخت ارزی تجار و صادرکنندگان و بازرگانان ایرانی که قصد صادرات به کشورهای خارجی را داشته ولی بدلیل مشکلات انتقالات و مبادلات ارزی امکان دریافت این مبلغ را ندارند گردد. 

خرید و فروش سکه ، مسکوکات ، شمش و سکه یادبود

دریافت نوبت آنلاین برای خدمات صرافی